|

Szanse dla polskie żywności na rynku Egiptu

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kairze oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu, ZBH Kair zapraszają na webinarium: Szanse dla polskiej żywności na rynku Egiptu, 30 listopada 2023 r., godz. 9:30 – 11:15.

Egipt to jeden z największych i najbardziej dynamicznych rynków konsumenckich w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Kraj ten oferuje nie tylko duże możliwości sprzedaży towarów i usług, ale także stanowi strategiczną bazę do ekspansji na inne rynki afrykańskie i bliskowschodnie, z którymi utrzymuje korzystne stosunki gospodarcze. Egipt posiada również kluczowe znaczenie dla globalnego handlu jako kraj zarządzający Kanałem Sueskim, którym przepływa około 10% światowej wymiany towarowej.

Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z Egiptem na spotkanie online z ekspertami z Ambasady RP w Kairze, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu ZBH Kair oraz importerami polskich produktów żywnościowych, którzy przedstawią aktualną sytuację na rynku egipskim oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

Aby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Termin zgłaszania uczestnictwa upływa 29 listopada 2023 r. o godzinie 15:00. Po zakończeniu rejestracji otrzymają Państwo link do webinarium. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom i jest bezpłatne.

Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne z języka arabskiego na język polski dla drugiej części spotkania.


Formularz dostępny jest pod linkiem