Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

Laureaci konkursu

Zapraszamy szczególnie do najlepszych gospodarstw agroturystycznych w regionie.


Oto laureaci wszystkich edycji konkursu, a zarazem właściciele miejsc, które warto odwiedzić:

Złota Grusza 2009, pierwsza edycja konkursu:
I miejsce: Lechosław i Janina Adamczyk – „Przystań”, Zalesie 15 A, 95-060 Brzeziny
II miejsce: Wiesława Świstak, Łaznowska Wola, ul. Południowa 97, 97-220 Rokiciny
III miejsce: Mirosława Kopińska Bogusławice, 97-320 Wolbórz


Złota Grusza 2010:

Kategoria  gospodarstwo agroturystyczne tradycyjne:
I miejsce: Paweł Lasota – „Na Grobli” – Mieleszynek 18; 98-400 Mieleszynek
II miejsce: Jarosława i Roman Wojnarowscy – „Miodowy Raj” – Łasieczniki 62, 99-417 Bolimów
III miejsce: Wiktor Śpionek – „Dolina Koni” – Dłutówek 12, 95-081 Dłutów

Kategoria  gospodarstwo agroturystyczne:
I miejsce: Robert Kalicki – gospodarstwo „Gajówka Pilica” – Łęg Ręczyński 45, 97-510 Ręczno
II miejsce: Małgorzata i Jan Synowiec – „Synowcówka” – Tkaczewska Góra 4, 95-045 Parzęczew
III miejsce:
Ewa i Krzysztof Kluzowscy – „Leśny Dworek” – Golesze Parcela 21, 97-320 Wolbórz


Złota Grusza 2011:

Kategoria  gospodarstwo agroturystyczne tradycyjne:
I miejsce: Stanisława i Stanisław Ługowscy „Lary – Zacisze”, Lary 4, 98-273 Klonowa
II miejsce: Halina Zjawińska, Felinów 8, 98-320 Osjaków
III miejsce: Mirosława Kopińska „Bogusławice”, Bogusławice, 97-320 Wolbórz

Kategoria  gospodarstwo agroturystyczne:
I miejsce: Małgorzata i Jan Synowiec „Synowcówka”, Tkaczewska Góra 4, 95-045 Parzęczew
II miejsce:
Marek Zabrocki „Zabrodzin”,  Sieczka 1, 26-337 Aleksandrów
III miejsce: Ewa i Krzysztof Kluzowscy  „Leśny Dworek”, Golesze Parcela 21, 97-320 Wolbórz


Złota Grusza 2012:

Kategoria  gospodarstwo agroturystyczne tradycyjne:
I miejsce: Krzysztof Walczak „Nad Rawką”, Budy Grabskie 45, 96-100 Skierniewice
II miejsce: Beata Kalemba „Nad Strugą”, Dzietrzniki 216, 98-326 Pątnów
III miejsce: Teresa Purgał „Udane lato”, Dąbrówka 213, 26-337 Aleksandrów

Kategoria  gospodarstwo agroturystyczne:
I miejsce: Mariusz Mączka „Gościniec nad Prosną”, Gola 1b, 98-430 Bolesławiec
II miejsce: Ewa Kempa, Felinów 13, 98-320 Osjaków
III miejsce: Jolanta Foks „Bumerang”, Chlebów 3, 96-127 Lipce Reymontowskie

 

Złota Grusza 2013:

Kategoria  tradycyjne gospodarstwo agroturystyczne:
I miejsce: Urszula i Andrzej Gawędzcy „Gospodarstwo agroturystyczne w Zmyślonej”, Zmyślona 16, 98-354 Siomkowice
II miejsce: Józef Ukleja „Amazonka”, ul. Adama Poniatowskiego 19, 98-215 Goszczanów
III miejsce: Sławomir Gut „Stadnina Koni Huculskich Madaje Stare”, Madaje Stare 1, 99-205 Dalików

Kategoria  wyspecjalizowane gospodarstwo agroturystyczne
I miejsce: Maria Sikora „HALIN”, Joachimów-Mogiły 47, 99-417 Joachimów-Mogiły
II miejsce: Wiktor Śpionek „DOLINA KONI", Dłutówek 12, 95-081 Dłutów
III miejsce: Jolanta i Janusz Macierzyńscy „LEŚNY ZAKĄTEK”, Wola Załężna 121A, 26-300 Opoczno

 

Złota Grusza 2014:

Kategoria  tradycyjne gospodarstwo agroturystyczne:
I miejsce: Janina i Lechosław Adamczyk, PRZYSTAŃ, Zalesie 15 A, 95-060 Brzeziny
II miejsce: Mirosława Kopińska, Bogusławickie Zacisze , Bogusławice 25, 97-320 Wolbórz
III miejsce: Beata Kalemba, „NAD STRUGĄ”, Dzietrzniki 216, 98-335 Pątnów

Kategoria  wyspecjalizowane gospodarstwo agroturystyczne
I miejsce: Aneta Ostrowska, Napoleońska Zagroda, Napoleonów 6/7, 97-360 Kamieńsk
II miejsce: Aleksandra i Marek Matyja, Agrochatka, Skrzynno 52, 98-311 Ostrówek
III miejsce: Barbara Depta, Brzozowy Gaj, Skoczylasy 41, 98-358 Skoczylasy

 

Złota Grusza 2016:

Kategoria  tradycyjne gospodarstwo agroturystyczne:
I miejsce: Wiktor Śpionek, DOLINA KONI– Dłutówek 12, 95-081 Dłutów
II miejsce: Maria Maślanka, NA NOWINACH – ul. Chopina 1, Wójcin,  98-432 Łubnice
III miejsce: Ewa Kluzowska, LEŚNY DWOREK – Golesze Parcela 21, 97-320 Wolbórz

Kategoria  wyspecjalizowane gospodarstwo agroturystyczne:
I miejsce: Marek Matyja, AGROCHATKA - ZIELONY ZAKĄTEK – Skrzynno 52, 98-311 Ostrówek
II miejsce: Renata i Zbigniew Bator, ZALEW BATORÓWKA – Wola Łokotowa 38, 95-047 Jeżów
III miejsce: Magdalena Panak, LEŚNA DOLINA – Siedlątków 19, 99-235 Pęczniew

 

Złota Grusza 2017:

Nagroda główna:
Anna Bednarczyk „Zakościele”, Zakościele 66; 97-215 Inowłódz

W kategorii Z PRZYGODĄ:
I miejsce: Mariusz Mączka „Gościniec nad Prosną”, Gola 1B; 98-430 Bolesławiec
II miejsce: Elżbieta Książkiewicz „Gospodarstwo agroturystyczne Politowizna”, Paplin 67; 96-111 Kowiesy

W kategorii W SIODLE:
I miejsce: Adrian Kowalczuk „Stajnia u Kowala”,  99-416 Nieborów 233
II miejsce: Wiktor Śpionek „Dolina Koni", Dłutówek 12; 95-081 Dłutów

W kategorii ZE SMAKIEM:
I miejsce: Renata i Marek Chronowscy „Karma na wsi”, Wielka Wieś 1; 98-240 Szadek
II miejsce: Mariola Stawiszyńska „OWCZARENKA”, Bałdrzychów 44a; 99-200 Poddębice

W kategorii Z KLIMATEM:
I miejsce: Barbara Gortat „Gospodarstwo agroturystyczne Kurza Stopa”; Nowy Pudłów 21; 99-200 Poddębice
II miejsce: Mirosława Kopińska „Bogusławickie Zacisze”, Bogusławice 25; 97-320 Wolbórz

Wyróżnienia:
ZAANGAŻOWANIE W ORGANIZACJĘ CZASU NAJMŁODSZYCH TURYSTÓW:
Gospodarstwo agroturystyczne „Bocianie Gniazdo” Chróścin 2; 98-430 Bolesławiec

PODTRZYMYWANIE TRADYCJI LOKALNYCH:
Gospodarstwo agroturystyczne „Kurza Stopa”

DZIAŁANIA W ZAKRESIE MARKETINGU I BUDOWANIA POZYTYWNEGO WIZERUNKU MIEJSCA:
Gospodarstwo agroturystyczne „Zalew Batorówka” Wola Łokotowa 38; 95-047 Jeżów

 

 

 

Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009