Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Czas dla przyjaznych swoim wsiom

16.06.2014

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w VI edycji konkursu „Przyjazna Wieś".
Po raz szósty ogłaszamy nabór do wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury, realizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.
 
Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich beneficjentów, którzy zrealizowali projekty wspierające rozbudowę infrastruktury technicznej i społecznej na obszarach wiejskich województwa łódzkiego, współfinansowane z funduszy Unii Europejskiej, począwszy od dnia 1 maja 2004 r. Konkurs realizowany jest w dwóch etapach:
• regionalnym,
• ogólnopolskim.
 
Warunkiem udziału w konkursie jest zakończenie projektu przed upływem terminu składania formularzy zgłoszeniowych do I etapu konkursu, tj. do 21 lipca 2014 r.
 
Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi załącznikami na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich
al. Piłsudskiego 8; 90-051 Łódź
z dopiskiem „Przyjazna Wieś”
 
W przypadku projektów transregionalnych i transnarodowych o właściwości miejscowej zgłoszenia decyduje największy procentowy udział inwestycji na obszarze danego województwa.
 
Zgłoszenia należy składać wyłącznie na załączonym formularzu w terminie do dnia 21 lipca 2014 r. Projekty zgłoszone po wyznaczonym terminie nie będą brały udziału w konkursie.
 
Laureaci etapu regionalnego otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Łódzkiego.
 
Załączniki:

Regulamin
Formularz zgłoszeniowy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009