Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Przyjaźni potrzebni od zaraz

20.09.2013

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w V edycji konkursu „Przyjazna Wieś".
Jest to konkurs na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury, realizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich beneficjentów, którzy zrealizowali projekty wspierające rozbudowę infrastruktury technicznej i społecznej na obszarach wiejskich województwa łódzkiego, współfinansowane z funduszy Unii Europejskiej, począwszy od dnia 1 maja 2004 r.
Konkurs realizowany jest w dwóch etapach:
• regionalnym,
• ogólnopolskim.
Warunkiem udziału w konkursie jest zakończenie projektu przed upływem terminu składania formularzy zgłoszeniowych do I etapu konkursu, tj. do  20 września 2013 r.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi załącznikami na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich
al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
z dopiskiem „Przyjazna Wieś”


W przypadku projektów transregionalnych i transnarodowych o właściwości miejscowej zgłoszenia decyduje największy procentowy udział inwestycji na obszarze danego województwa.

Zgłoszenia należy składać wyłącznie na załączonym formularzu w terminie do dnia 20 września 2013 r. Projekty zgłoszone po wyznaczonym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

Laureaci etapu regionalnego otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Łódzkiego.


Załączniki:
Regulamin
Formularz zgłoszeniowy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009