Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Rusza kolejna edycja konkursu "Przyjazna Wieś"

06.08.2012

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich ogłasza konkurs „Przyjazna Wieś" na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury realizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich beneficjentów, którzy zrealizowali projekty wspierające rozbudowę infrastruktury technicznej, społecznej lub ekologicznej na obszarach wiejskich województwa łódzkiego, współfinansowane z poakcesyjnych funduszy Unii Europejskiej, począwszy od dnia 1 maja 2004 r. Warunkiem udziału w konkursie jest zakończenie projektu przed upływem terminu składania formularzy zgłoszeniowych do I etapu konkursu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi załącznikami
na adres:

Urząd Marszałkowski w Łodzi
Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich
al. Piłsudskiego 12, II piętro
90-051 Łódź
z dopiskiem „Przyjazna Wieś”


W przypadku projektów transregionalnych i transnarodowych o właściwości miejscowej zgłoszenia decyduje największy procentowy udział inwestycji na obszarze danego województwa.

Zgłoszenia należy składać wyłącznie na załączonym formularzu w terminie do dnia 21 września 2012 r. Projekty zgłoszone po wyznaczonym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

Laureaci etapu regionalnego otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Łódzkiego i będą mieli okazję powalczyć o zwycięstwo z innymi województwami na szczeblu krajowym.

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Włodarczyk

Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Łódzkiego
Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich
Urząd Marszałkowski w Łodzi

Nr tel. (042) 291 97 34
Adres e-mail: anna.dudek@lodzkie.pl lub prow.ksow@lodzkie.pl

Załączniki:
Regulamin konkursu
Formularz zgłoszeniowy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009