Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Ogólnopolski konkurs na najlepsze gospodarstwo ekologiczne - rusza tegoroczna edycja konkursu

20.06.2012

Wszystkich rolników z terenu województwa łódzkiego, prowadzących gospodarstwa w systemie rolnictwa ekologicznego zapraszamy do wzięcia udziału w „Ogólnopolskim konkursie na najlepsze gospodarstwo ekologiczne 2012”.

Zgłoszenia do konkursu można dokonać w ramach dwóch kategorii: „ekologia-środowisko” i „ekologiczne gospodarstwo towarowe”. Nabór formularzy zgłoszeniowych do konkursu na szczeblu wojewódzkim przyjmuje Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach.

Laureaci pierwszych miejsc w ramach każdej z kategorii z terenu województwa łódzkiego zgłoszeni zostaną do kolejnego etapu i powalczą o zwycięstwo na szczeblu krajowym.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach Oddział w Kościerzynie pod nr tel.: 043 821 31 13.

 

Załączniki:

Zaproszenie
Regulamin konkursu
Formularz zgłoszeniowy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009