Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs ekologiczny po raz czwarty

28.04.2011

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu wspólnie z Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego organizują IV edycję konkursu na najlepsze gospodarstwo ekologiczne w roku 2011. Konkurs przeprowadzany jest na terytorium 16 województw w dwóch kategoriach: „ekologia-środowisko” i „ekologiczne gospodarstwo towarowe”.

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, jako partner tego działania, zajmuje się organizacją konkursu na terenie województwa łódzkiego.

W konkursie mogą brać udział rolnicy prowadzący gospodarstwa ekologiczne, posiadający aktualny certyfikat wydany przez upoważnioną jednostkę certyfikującą. W IV edycji zgodnie z regulaminem do konkursu nie może przystąpić osoba, która była laureatem wojewódzkiego etapu konkursu w latach 2009 i 2010 w kategorii w której zgłasza się do udziału w 2011 roku. Zgłoszenia do konkursu chętni mogą składać w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka  Doradztwa Rolniczego właściwego ze względu na miejsce położenia gospodarstwa. Termin składania  zgłoszeń upływa z dniem 31 maja 2011 roku.

Podsumowanie wojewódzkiego etapu oraz wręczenie nagród uczestnikom konkursu planowane jest w dniach 27 – 28 sierpnia podczas XX Promocyjno- Handlowej Wystawy Rolniczej ROL- SZANSA 2011 w Piotrkowie Trybunalskim. Nagrody będą ufundowane przez Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego.

Załączniki:
Regulamin konkursu
Formularz zgłoszeniowy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009