Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wybierzemy najlepszy zespół folklorystyczny

26.04.2011

W dniu 18 czerwca br. (sobota godz. 8.00-20.00) Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich organizuje na rynku Manufaktury w Łodzi Warsztaty na temat identyfikacji produktów tradycyjnych i regionalnych SMAKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ. Organizacja imprezy ma na celu wyszukiwanie potraw, które mogłyby stać się kulinarną wizytówką regionu łódzkiego. Dzięki połączeniu naszych warsztatów z odbywającym się w tym czasie Festiwalem Dobrego Smaku spodziewamy się kilku tysięcy odwiedzających.

Integralną częścią imprezy będzie Konkurs „FOLK-NUTA”, który pozwoli wyłonić najlepszy zespół, kapelę bądź solistę muzyki folklorystycznej, ludowej w województwie. Konkurs będzie także doskonałą okazją do przeglądu zespołów ludowych i upowszechniania wiedzy o tradycjach regionalnych wśród mieszkańców województwa łódzkiego.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i w terminie do 10 maja br. przesłać drogą elektroniczną na adres: prow.ksow@lodzkie.pl lub za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Marszałkowski w Łodzi, Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź.

Dodatkowych informacji w sprawie organizacji warsztatów i konkursu udziela:

Anna Rzeźnik - Osuwniak

Wydział Promocji i Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW)

Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi,

tel. 42 663 31 88, anna.rzeznik@lodzkie.pl

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009