Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs „Ha Dwa O to jest to! Zatrzymaj wodę na wsi”

17.02.2020

Masz pomysł, jak zachęcić mieszkańców gminy do oszczędzania i gromadzenia wody?

Fundacja "Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej - Counterpart Fund" oraz Fundacja Polska Wieś zapraszają do wzięcia udziału w konkursie i zdobycia nawet do 20 000 zł na przeprowadzenie lokalnej kampanii społecznej.

Celem konkursu „Ha Dwa O to jest to! Zatrzymaj wodę na wsi” jest zaangażowanie oraz zainspirowanie mieszkańców obszarów wiejskich do podejmowania działań na rzecz optymalnego gospodarowania wodą.

 

W ramach konkursu można zgłaszać pomysły na przeprowadzenie kampanii społecznej skierowanej do mieszkańców gmin wiejskich i gmin miejsko-wiejskich, w jednej z kategorii:

  • własne gospodarstwo domowe - oszczędzanie, gromadzenie oraz powtórne użycie wody dla celów indywidualnych;
  • własne gospodarstwo rolne - alternatywne rozwiązania dotyczące oszczędzania, gromadzenia oraz wielokrotnego wykorzystywania wody w gospodarstwie rolnym, a także promocja rozwiązań związanych z retencją i melioracją;
  • wspólne tereny publiczne - gromadzenie wody oraz jej powtórne użycie na terenach publicznych.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 2 marca 2020 roku

 

Aby wziąć udział w konkursie wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres: konkurs@forum-jasionka.pl

 

REGULAMIN KONKURSU - REGULAMIN

ZAŁĄCZNIK NR 1 - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wyłoni 10 półfinalistów, którzy w dniach 20-21 marca 2020 roku, zostaną zaproszeni na warsztaty organizowane podczas Europejskiego Forum Rolniczego. Podczas zajęć laureaci będą mieli okazję skonsultować swoje projekty z ekspertami m.in. z dziedziny public relations, a następnie zaprezentować je przed komisją konkursową.

 

Do autorów trzech najlepszych projektów trafią nagrody pieniężne w wysokości do 20 000,00 zł każda na realizację zwycięskiej kampanii.

 

Partnerem konkursu jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009