Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Jarmark Produktów Lokalnych, Ekologicznych i Tradycyjnych w Uniejowie za nami!

09.12.2019

W miniony weekend każdy z nas mógł poczuć atmosferę i magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Mikołajkowy weekend w Uniejowie, który rozpoczął się 6 grudnia br. został otwarty przez Marszałka Województwa Łódzkiego  – Grzegorza Schreibera.

Podczas pierwszego dnia Jarmarku Marszałek Województwa Łódzkiego  – Grzegorz Schreiber wraz ze św. Mikołajem rozdał prezenty przybyłym uczniom ze Szkoły Podstawowej w Uniejowie, Wieleninie, Wilamowie, Spycimierzu, podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Czepowie oraz z Miejskiego Przedszkola w Uniejowie.

Mieszkańcy województwa łódzkiego przez całe trzy dni, do niedzieli włącznie, w godzinach 12-18 na terenie przed „Termami Uniejów” mieli możliwość zaopatrzyć się w produkty z gospodarstw ekologicznych i tradycyjnych prowadzonych na terenie województwa łódzkiego oraz domowe dania przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich. Poza produktami spożywczymi uczestnicy Jarmarku mieli możliwość kupienia unikalnych ozdób świątecznych i drobnych upominków wykonanych własnoręcznie przez twórców ludowych.

Dodatkową atrakcją zarówno dla tych najmłodszych, jak również dla wszystkich przybyłych na Jarmark Bożonarodzeniowy była wspaniała żywa Szopka, którą uświetniły zwierzęta z ZOO Safari w Borysewie.

 

 

 

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009