Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konferencja dotycząca dofinasowania projektów ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich za nami

05.12.2019

W dniu 4 grudnia 2019 roku w godzinach 10:00–14:00, w budynku Red Tower (al. Piłsudskiego 148/150) odbyła się konferencja dla zainteresowanych dofinansowaniem projektów ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.
Podczas spotkania zostały przedstawione ogólne informacje o konkursie, wzory dokumentów przygotowanych w ramach konkursu. Omówione zostały także główne problemy, jakie pojawiły się podczas przygotowywania dokumentów lub realizacji operacji w ubiegłych latach, co pozwoli uniknąć podobnych błędów w tym roku.
Nabór rozpocznie się 9 grudnia 2019 r.  i potrwa do 17 stycznia 2020 r. 
Przypominamy tym z Państwa, którzy jeszcze nie zapisali się do bazy partnerów KSOW, a chcieliby współpracować z nami, o konieczności zarejestrowania się w bazie: http://lodzkie.ksow.pl/baza-partnerow-ksow.html

Prezentacje z konferencji.

Prezentacja 1

Prezentacja 2

Podczas konferencji poruszony został również temat Forum Promocji Województwa Łódzkiego, które w dniach 2-3 grudnia odbyło się Bełchatowie. Wśród wielu wyjątkowych gości, swoją obecnością uroczystość uświetniła łodzianka - Miss Polonia 2019 Karolina Bielawska. Podczas wydarzenia Miss promowała produkty lokalne z terenu województwa łódzkiego. To nie pierwszy raz, kiedy Karolina Bielawska popularyzowała publicznie żywność lokalną, tradycyjną i ekologiczną. Już na targach NATURA FOOD, które odbyły się z październiku w Łodzi, miss propagowała lokalne, zdrowe produkty spożywcze.

Film z wypowiedzią Pani Karoliny Bielawskiej


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009