Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy na szkolenie!

26.11.2019

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi ogłosił nowy konkurs dla Partnerów KSOW.  Ogłoszenie o naborze wniosków na wybór operacji, które będą realizowane w 2020 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2020–2021 pojawiło się na stronie https://www.gov.pl/web/rolnictwo/konkurs-dla-partnerow-krajowej-sieci-obszarow-wiejskich oraz http://lodzkie.ksow.pl/news/entry/15033-konkurs-nr-42020-dla-partnerow-ksow.html.

W związku z nowym konkursem dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w 2020 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2020–2021 zapraszamy również na szkolenie w ramach KSOW.

Szkolenie odbędzie się w dniu 4 grudnia 2019 roku w godzinach 10:00–14:00, budynku Red Tower, w Sali konferencyjnej(Łódź al. Piłsudskiego 148/150, XV piętro).

Podczas szkolenia przedstawimy ogólne informacje o konkursie oraz omówimy wzory dokumentów przygotowanych w ramach konkursu.

Z uwagi na finansowanie w ramach KSOW zapraszamy te podmioty, które dysponują własnymi środkami na realizację zaplanowanych operacji.

Przed szkoleniem warto zapoznać się z materiałami dostępnymi w ogłoszeniu o konkursie – dzięki temu samo szkolenie będzie bardziej efektywne i pozwoli odpowiedzieć na konkretne pytania dotyczące naboru.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa w szkoleniu (do dwóch przedstawicieli) do dnia 29 listopada 2020 r., do godz. 13:00  na adres prow.ksow@lodzkie.pl.

Ważne!

Nabór rozpocznie się 9 grudnia 2019 r.  i potrwa do 17 stycznia 2020 r.

Przypominamy tym z Państwa, którzy jeszcze nie zapisali się do bazy partnerów KSOW, a chcieliby współpracować z nami, o konieczności zarejestrowania się w bazie: http://lodzkie.ksow.pl/baza-partnerow-ksow.html


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009