Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Młodzieżowa Platforma Rozwoju Obszarów Wiejskich

04.06.2019

Zapraszamy do uczestnictwa w kursie e-learningowym i wyjeździe szkoleniowym dla uczniów szkół rolniczych, młodych rolników i domowników rolników w wieku od 16 do 35 roku życia zamieszkujących obszar woj. łódzkiego i woj. śląskiego.

Kurs e-learninigowy jest dostępny pod adresem: www.mprow.pl

Operacja pn: „Młodzieżowa Platforma Rozwoju Obszarów Wiejskich”, realizowana w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2018 – 2019, mająca na celu wymianę wiedzy pomiędzy młodymi rolnikami i podmiotami uczestniczącymi w rozwoju obszarów wiejskich, służącej aktywizacji i zwiększeniu ich udziału w podejmowaniu wspólnych inicjatyw na rzecz rozwoju gospodarczego i poprawy jakości życia na obszarach wiejskich jest współfinansowana jest ze środków  Unii Europejskiej w ramach działania Pomocy Technicznej Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Przewidywanym efektem realizacji operacji będzie wzrost świadomości młodego pokolenia obszarów wiejskich na temat możliwości realizacji działań pro przedsiębiorczych w ich lokalnych środowiskach oraz wykorzystanie zdobytej wiedzy z zakresu tworzenia współpracy partnerskiej, małego przetwórstwa lokalnego, pozyskiwania funduszy wspierających aktywność na OW i prospołecznych narzędzi turystyki wiejskiej.

Partnerzy operacji:

- Gmina Szadek
- Gmina Sędziejowice
- Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie

 

Biuro projektu:

Związek Młodzieży Wiejskiej
ul. Chmielna 6 lok. 6
00-020 Warszawa


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009