Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy na szkolenie!

14.01.2019

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi ogłosił nowy konkurs dla Partnerów KSOW.  Ogłoszenie o naborze wniosków na wybór operacji, które będą realizowane w 2019 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2018–2019 pojawiło się na stronie https://www.gov.pl/web/rolnictwo/konkurs-dla-partnerow-krajowej-sieci-obszarow-wiejskich oraz http://lodzkie.ksow.pl/news/entry/14077-konkurs-nr-32019-dla-partnerow-ksow.html.

W związku z nowym konkursem dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w 2019 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2018–2019 zapraszamy również na szkolenie w ramach KSOW.

Szkolenie odbędzie się w dniu 25 stycznia 2019 roku w godzinach 10:00–14:00, budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego (Łódź al. Piłsudskiego 8, I piętro, sala 104).

Podczas szkolenia przedstawimy ogólne informacje o konkursie, omówimy wzory dokumentów przygotowanych w ramach konkursu oraz główne problemy, jakie pojawiły się podczas przygotowywania dokumentów lub realizacji operacji w ubiegłych latach.

Z uwagi na finansowanie w ramach KSOW zapraszamy te podmioty, które dysponują własnymi środkami na realizację zaplanowanych operacji.

Przed szkoleniem warto zapoznać się z materiałami dostępnymi w ogłoszeniu o konkursie – dzięki temu samo szkolenie będzie bardziej efektywne i pozwoli odpowiedzieć na konkretne pytania dotyczące naboru.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa w szkoleniu (do dwóch przedstawicieli) do dnia 21 stycznia 2019 r., na adres prow.ksow@lodzkie.pl.

Ważne!

Nabór rozpocznie się 4 lutego i potrwa do 18 lutego 2019 r.

Przypominamy tym z Państwa, którzy jeszcze nie zapisali się do bazy partnerów KSOW, a chcieliby współpracować z nami, o konieczności zarejestrowania się w bazie: http://lodzkie.ksow.pl/baza-partnerow-ksow.html


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009