Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Ponad 6,5 mln złotych dla beneficjentów LGD „BUD-UJ RAZEM”

23.01.2018

W dniu 22 stycznia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe odbyło się kolejne, uroczyste przekazanie umów o dofinansowaniu projektów realizowanych przez beneficjentów działania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego inicjatywą LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla naborów przeprowadzonych przez Lokalną Grupę Działania „BUD-UJ Razem”.

Z całej puli środków w wysokości ponad 6,5 mln złotych, uruchomionych przez LGD w pierwszych naborach,  4,7 mln złotych zostanie przeznaczone na wsparcie przedsiębiorczości. Tutaj o fundusze aplikowali zarówno podejmujący nowe, jak i rozwijający istniejące już działalności gospodarcze. Dzięki pozostałej kwocie, na terenie LGD „BUD-UJ RAZEM” powstaną ogólnodostępne place zabaw oraz siłownie plenerowe.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009