Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy na szkolenie!

12.01.2018

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi ogłosił nowy konkurs dla Partnerów KSOW.
Ogłoszenie o naborze wniosków na wybór operacji, które będą realizowane w 2018 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2018–2019 pojawiło się na stronie http://www.minrol.gov.pl/Wsparcie-rolnictwa/Program-Rozwoju-Obszarow-Wiejskich-2014-2020/Pomoc-Techniczna/Konkurs-dla-partnerow-Krajowej-sieci-Obszarow-Wiejskich oraz http://lodzkie.ksow.pl/news/entry/12989-konkurs-nr-22018-dla-partnerow-ksow.html.

W związku z nowym konkursem dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w 2018 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2018–2019 zapraszamy również na szkolenie w ramach KSOW.

Szkolenie odbędzie się w dniu 24 stycznia 2018 roku w godzinach 10:00–13:00, w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego (Łódź al. Piłsudskiego 8, I piętro, sala 104).

Podczas szkolenia omówimy przede wszystkim wzory dokumentów przygotowanych w ramach konkursu oraz główne problemy, jakie napotkali Państwo podczas przygotowywania dokumentów lub realizacji operacji w ubiegłym roku.

Z uwagi na finansowanie w ramach KSOW zapraszamy te podmioty, które dysponują własnymi środkami na realizację zaplanowanych operacji.

Przed szkoleniem warto zapoznać się z materiałami dostępnymi w ogłoszeniu o konkursie – dzięki temu samo szkolenie będzie bardziej efektywne i pozwoli odpowiedzieć na konkretne pytania dotyczące naboru.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa w szkoleniu (do dwóch przedstawicieli) do dnia 18 stycznia 2018 r., na adres prow.ksow@lodzkie.pl.

Ważne!

Nabór rozpocznie się 22 stycznia i potrwa do 6 lutego 2018 r.

W Łódzkiem można składać wnioski zgodne zakresem operacji z jednym z dwóch działań:

działanie 4 „Szkolenia i działania na rzecz tworzenia sieci kontaktów dla Lokalnych Grup Działania (LGD), w tym zapewnianie pomocy technicznej w zakresie współpracy międzyterytorialnej i międzynarodowej”;

działanie 6 „Ułatwianie wymiany wiedzy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w rozwoju obszarów wiejskich oraz wymiana i rozpowszechnianie rezultatów działań na rzecz tego rozwoju”;

działanie 9 „Wspieranie współpracy w sektorze rolnym i realizacji przez rolników wspólnych inwestycji”.

Przypominamy również tym z Państwa, którzy jeszcze nie zapisali się do nowej bazy partnerów KSOW, a chcieliby kontynuować współpracę z nami, o konieczności ponownego zarejestrowania się w bazie: http://lodzkie.ksow.pl/baza-partnerow-ksow-formularz.html.

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009