Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Szkolenie w Aleksandrowie

05.01.2018

Trwają przygotowania do konkursu 2/2018 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w 2018 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2018–2019. Z uwagi na zainteresowanie partnera i na jego prośbę pracownicy JR KSOW WŁ przeprowadzili warsztaty z wypełniania formularza wniosku o wybór operacji. Spotkanie odbyło się 5 stycznia 2018 r., w Aleksandrowie Łódzkim z tamtejszym kołem gospodyń wiejskich. Przedstawiliśmy warunki ubiegania się o pomoc w ramach KSOW, sposób realizowania i finansowania operacji, omówiliśmy formularz wniosku i sposób jego wypełniania.

Spotkanie było owocne, a zebrani wykazywali duże zainteresowanie i zadawali wiele pytań. Liczymy na to, że w tym roku w Łódzkiem dzięki partnerom KSOW odbędą się ciekawe wydarzenia.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009