Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

Dołącz do nas - zgłoś swój projekt do DOFE

10.04.2017

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt, już dziś możesz zgłosić się do akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. To największe wydarzenie dla projektów współfinansowanych z funduszy europejskich w Polsce.

Koordynatorem akcji jest Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego. Dni otwarte skupiają przedsiębiorczych i dynamicznych przedsiębiorców. DOFE to 1000 wydarzeń i 220 tysięcy odwiedzających w całym kraju przez cztery dni maja. Dni Otwarte zwyciężyły w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną.

Już dziś dołącz swój pomysł i pokaż całej Polsce co udało Ci się osiągnąć dzięki Funduszom Europejskim. Dzień Otwarty nie musi być wielką, spektakularną imprezą. Wystarczy, że od 18 do 21 maja br. otworzysz swoją siedzibę, albo udostępnisz za darmo lub ze zniżką, to co oferujesz na co dzień. To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych, a nawet oczyszczalni ścieków również przyciąga wielu uczestników.

Beneficjentom, którzy „otworzą swoje projekty” zostanie zapewniona:

- profesjonalna promocja akcji w telewizji, w Internecie i radio,

- funkcjonalna strona internetowa promującą akcję z wyszukiwarką oraz mapą wydarzeń,

- pakiet darmowych materiałów promocyjnych dla każdego wydarzenia,

- pomoc w opracowaniu koncepcji wydarzeń,

- obecność najciekawszych wydarzeń i atrakcyjnych projektów w mediach.

Potraktuj uczestnictwo w DOFE jak inwestycję. Udział w tak dużej i popularnej akcji często owocuje nawiązaniem nowych kontaktów z potencjalnymi klientami i kontrahentami. 

 

Jak wziąć udział w akcji?

Zgłoszenie do akcji jest proste i odbywa się drogą elektroniczną. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej Organizatora www.dniotwarte.eu

Zgłoszenia są zbierane do 18 kwietnia 2017 r.

Ogólne zasady uczestnictwa Beneficjentów Funduszy Europejskich w akcji promocyjnej pn.: „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” dostępne są w regulaminie.

 

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009