Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego

English 
baner

Zapraszamy do odwiedzenia Łódzkiego!

06.04.2017

Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień zaprasza na Targi AGROTRAVEL. Województwo Łódzkie ma przyjemność pełnić rolę regionu partnerskiego IX Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2017, które odbędą się w dniach 7-9 kwietnia br. w Kielcach.
Z uwagi na coraz lepszą pogodę za oknem i pojawiające się już wakacyjne myśli, zachęcamy do zwiedzenia regionu łódzkiego. Koniecznie w czasie krótkiego wypadu majówkowego lub dłuższej wizyty latem, a już w najbliższy weekend w czasie AGROTRAVEL zapraszamy do spotkania z nami i do zapoznania się z turystycznymi propozycjami Łódzkiego.

Podczas trzech dni targowych zaprezentujemy ofertę turystyczną i agroturystyczną naszego regionu, zapoznamy zwiedzających z atrakcjami województwa i wspaniałymi domowymi smakami, na które warto jechać z drugiego końca Polski. Pomogą nam w tym ciekawi ludzie i specjalnie przygotowane niespodzianki i atrakcje. Będziemy mówić jak odpocząć, co zjeść, zobaczyć i przeżyć w naszym regionie.

Oferta turystyczna Łódzkiego jest szeroka i dla każdego, a tradycje wciąż żywe – przekonamy o tym już w najbliższy weekend!


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009